המשפחה הספורטיבית של ישראל

תחרות המשפחה הספורטיבית

תחרות המשפחה הספורטיבית של ישראל הינה מיזם ארצי ייחודי, אשר נולד לאור שאיפה לחולל שינוי בחיי משפחות על ידי חשיפתן ורתימתן לפעילות ספורטיבית. מטרתו המרכזית של המיזם היא להעלות את המודעות לערך המשפחה, להוות כלי לגיבוש וחיזוק הקשרים בין הורים, ילדים ואחים, ובתוך כך גם להגביר מודעות לאורח חיים בריא. כל זאת, באמצעות השתתפות של בני המשפחה בפעילות ספורטיבית תחרותית וחווייתית בהתאם לבחירתם והעדפותיהם.

המיזם המוביל של GUY`S מיועד למשפחות בערים ובמועצות מכל רחבי הארץ. ייחודיותו טמונה בשיתוף המשפחה כיחידה אחת בתחרות, ומתן אפשרות להורים וילדים כבר מגיל צעיר לתרום להצלחה של המאמץ המשפחתי המשותף. כך נוצרת חוויה מגבשת ומלהיבה המחזקת ערכים חיוביים בתוך התא המשפחתי, כגון בריאות, הקשבה וסבלנות, אשר ילוו את המשתתפים גם בעתיד ויתרמו לרווחתם ולאושרם. בד בבד, הפעילות במרחב הקרוב לבית מחברת ומקרבת את המשפחה לקן העירוני והיישובי, וחושפת את הפוטנציאל הטמון בו לסיפוק, הנאה ואורח חיים בריא.

התחרויות שלנו

כאמור, מיזם המשפחה הספורטיבית של ישראל מיועד למשפחות בכל ההרכבים, כאשר התחרויות עצמן מורכבות משני מקצים: הראשון מיועד להורה אחד וילד אחד בגיל 6 עד 18, ואילו השני נועד להרכב מורחב יותר. ביחד ישתתפו ההורים וילדיהם בתחרויות מהנות ומאתגרות כדוגמת ניווט, מסלול מכשולים, רכיבת אופניים ושחייה. לדוגמא, במסלול המכשולים החווייתי כל המשתתפים יקפצו, ירוצו ויזחלו ביחד, בניווט החווייתי יחפשו את מילת המפתח על ידי מציאת אות אחת בכל נקודה, ואילו בתחרות השחייה יעברו בריכה מקצה אל קצה תוך הוצאת 3 חישוקים מהקרקעית. שימו לב! הסיום נקבע לפי אחרון נציגי המשפחה שחוצה את קו הסיום – מה שמחייב תמיכה, הקשבה ועזרה הדדית.

שיר המשפחה הספורטיבית

חשוב לדעת!

בכל עיר בה מתקיימת התחרות ייבחר מקום מתאים לפעילויות כגון פארק עירוני, מגרש ספורט או קנטרי. לכל משפחה תינתן הזדמנות להשתתף באימון מקדים לאירוע, ולבחור אם לקחת חלק במקצוע אחד או במספר מקצועות. כמו כן, במהלך היום יקבלו כל המשתתפים חולצה וכובע ספורטיביים, ומדליית השתתפות. יחד עם זאת, הגביעים למנצחים יוענקו רק למי שהשתתף בשלושת המקצועות המרכזיים שמהווים את ה- "משפחתלון" – פעילות בריכה, ניווט ומסלול מכשולים. מידע נוסף על התחרויות ותנאי ההשתתפות תוכלו לקרוא בתקנון שלנו.

משפחות יקרות! אנו מזמינים גם אתכן להשתתף בפעילות יוצאת דופן ומגבשת במרחב העירוני, ממנה תצאו עם זיכרונות נפלאים, סיפורים משותפים וגם מודעות גבוהה יותר לאורח חיים בריא וספורטיבי.

הרשמה לאימון משפחתי חודשי

נותני חסות:

צפו בגלריה