יום של חוויה

אנו ב- GUY`S מזמינים אתכם לקיים יום מיוחד מלא בהתנסויות חווייתיות ופעילויות ספורטיביות, המעודד חשיבה יצירתית, תורם ליצירת קשרי קרבה ופותח את הדלת לאורח חיים בריא. זהו יום רצוף בחוויות מאתגרות ומלהיבות כגון מסלול מכשולים ייחודי, פתרון חידות, ניווט והרצאה הנושאת תובנות מרתקות. את הפעילויות וכל השירותים הנלוות אנו מתאימים במדויק לדרישות הלקוח, רצונותיו, מטרותיו והערכים שהוא מעוניין להעביר.

למי מתאים "יום של חוויה"

הפעילות מתאימה למבוגרים וילדים מכל הגילאים ונערכת בפריסה ארצית רחבה:

ארגונים וחברות – ניתן להזמין אותנו עבור ימי גיבוש, ימי משפחה וכיף כדי להקנות לעובדים ומשפחותיהם מספר שעות מהנות, בריאות ומגבשות. בתוך כך, הפעילויות שלנו בנויות במיוחד לחיזוק שיתוף הפעולה, ההקשבה והכבוד ההדדי, דבר התורם רבות לקשרים הפוריים בין עובדי מחלקות, משרדים והארגון בכללותו.


 בתי ספר
הפעילויות של GUY`S מתאימות לילדים העולים לכיתה א' ועד למסיימי תיכון, ומהוות אטרקציה בריאה, ערכית ומגבשת עבור ימי ספורט, יום המשפחה ולמסיבות סיום לימודים.

פעילות גיבוש הורים-ילדים - פעילות שמתאימה לכל כיתה וכן לכיתות מיוחדות: מדעית, מנהיגות, אומנות, ספורט ועוד.

 0000 Havaia
 0001 Sportfamily
 0002 Tools
 0003 About


פעילות ספורטיבית -  פעילות שמתאימה לרמה של כיתה, שכבה, או כל ביה"ס מהפסקות פעילות  ועד ימי ספורט

Family
Family2
Navigate
Navigate2
Navg

התאמה אישית ומלאה ללקוח

חשוב להדגיש כי כל "יום של חוויה" שאנו מארגנים מתוכנן ומיושם תך שיתוף פעולה מלא עם הלקוח. בין היתר, אנו לוקחים בחשבון את המתקנים הקיימים (בריכה, מגרש ספורט, קנטרי וכדומה), את הרכב המשתתפים, שילוב בין ילדים ומבוגרים, והערכים שהמוסד או הארגון מעוניין להעביר. כמו כן, אנו מתאימים את התוכנית למטרות הלקוח, כדוגמת גיבוש עובדים או חשיפת תלמידים לערכי התנהגות חיוביים, תוך שימת דגש על פעילויות תחרותיות, חווייתיות או שילוב ביניהן. מעבר לכך, בתיאום איתכם נספק מגוון שירותים נלווים כגון כיבוד, ארוחת בוקר/צהריים ושתייה, חולצות וכובעים עם או בלי סמל הלקוח, מדליות השתתפות וגביעים למנצחים.  

מעבר לטופס הזמנת פעילות

תוכן הפעילות:

  • מעבר מסלול מכשולים חווייתי
  • פתירת חידות וחידונים
  • ניווט חווייתי – חפש את מילת המפתח
  • פעילות חווייתית-ספורטיבית בבריכה
  • הרצאה של גיא שטולץ
  • פעילות ה ODT

מיקום הפעילות:
על פי בקשת הלקוח / על פי המלצתנו: מגרש ספורט, פארק עירוני, קאנטרי, אחר.