אודות

אודות

אודות GUY`S

GUY`S הינו יוזמה ייחודית הרואה חשיבות מרובה בתא המשפחתי, כיסוד לחיים מאושרים ומספקים. אנו משלבים בין אימון, ייעוץ ופעילות העצמה בנושאי ליבה של חיי המשפחה, ובין מיזמים ספורטיביים מהנים, מגבשים וחווייתיים בכל רחבי ישראל. באמצעות שירותי הייעוץ והפעילויות הייחודיות שלנו רוכשים המשתתפים כלים ליצירת אורח חיים בריא, מודעות לאתגרים כגון כלכלת משפחה, תזונה ויחסים בינאישיים, ומחזקים ערכים חשובים של כבוד הדדי, הקשבה ושיתוף פעולה. כל זאת באופן מהנה, חווייתי ומעשי.

הרעיון שמאחורי GUY`S

החזון של GUY`S מבוסס בראש ובראשונה על מרכזיותה של המשפחה בחיי האדם, ומטרתנו היא להגביר מודעות ולפעול למען גיבושה, חיזוקה והתפתחותה. המנכ"ל והבעלים, גיא שטולץ, התנסה כמאמן וכמטופל בסגולותיהן של שיטות אימון משולבות גף ונפש כגון דמיון מודרך וקואוצ'ינג, צ'יקונג וקונג פו, תזונה בריאה ופעילות ספורטיבית. ניסיונו הראה כי ניתן לחולל שינויים מהותיים בתא המשפחתי ובבריאות האישית בעזרת תהליכים ממוקדים, ובסיועם של אנשי מקצוע מתאימים. מכאן נבעו ההחלטה להקים את המיזם הייחודי, והרצון לסייע לאנשים מכל קשת האוכלוסייה ליהנות מחיים בריאים, מספקים ומאושרים. מטרות אלו מושגות בעזרת צוות של מומחים, מאמנים ויועצים במספר תחומים מרכזיים:

  • אימון, ייעוץ ופעילות העצמה בתחומי הליבה של המשפחה – מיועדים לאנשים שמעוניינים לחולל שינוי חיובי בחייהם. ניתן לקבל ייעוץ בתחומי כלכלת משפחה, בריאות גוף-נפש, יחסים בתא המשפחתי, גידול ילדים, תזונה, אורח חיים בריא, ועוד.
  • המשפחה הספורטיבית של ישראל – מיזם ייחודי הנערך בערים, יישובים ומועצות בכל רחבי הארץ. במהלכו משתתפות משפחות במגוון פעילויות מהנות ובתחרויות מאתגרות השמות דגש על פעילות ספורטיבית, בריאות, כבוד הדדי, שיתוף פעולה, גיבוש משפחתי, וכן על קרבה לקן העירוני והיישובי.
  • יום של חוויה – פעילות ספורטיבית חווייתית להורים וילדיהם המיועדת לארגונים, ועדי עובדים, בתי ספר, ערים ומועצות. זוהי פעילות המעניקה לעובדי חברות, לתושבי האזור ומשפחותיהם חוויה מהנה ומגבשת, החושפת אותם לעולם הפעילות הגופנית בשילוב חידונים ואתגרים אינטלקטואליים. יש לציין כי התוכנית נבנית בהתאמה ספציפית לדרישות הלקוח, תנאי המקום והרכב המשתתפים, ולאור ייעוץ מטעם המומחים שלנו.
  • ניווטים בקהילה – מיזם מאתגר, מלהיב ומרתק של ניווט לקהל הרחב בסביבת מגוריו, תוך מציאת רמזים ופתרון חידות.
  • הכשרת מדריכים לפעילות ספורטיבית חווייתית של הורים וילדים - ההכשרה מיועדת למפעילים קיימים בתחום, לספורטאים ומאמנים, לסטודנטים ולכל מי שמעוניין במקצוע חדש וייחודי עם אפשרות להשתלבות בפעילות של GUY`S.

הנהלה וצוות

כאמור, המנכ"ל והבעלים של GUY`S הוא גיא שטולץ, מאמן-קואוצ'ר אישי וקבוצתי, מנחה קבוצות ומנטור, מאמן כושר ובריאות. מזה 12 שנים עוסק בפעילות גוף-נפש, ובשבע השנים האחרונות מארגן אירועי ספורט להורים וילדים, משנת 2007 משתתף בטריליונים. גיא הוא סא"ל במילואים ומתנדב בעמותת "תעצומות" להחלמה מסרטן בדרכים טבעיות. ביחד עם גיא עובד צוות מסור של מדריכי ספורט, מומחים, יועצים ומאמנים בתחומי המשפחה, לאור אמונה כי בריאות ואושר מערבים הן את גופו של האדם והן את נפשו.

המניע העיקרי והחשוב ביותר לעבודתנו הוא הסיפוק הרב, למראה החיוך על פניהם של הורים וילדים. אנו מזמינים גם אתכם להירשם לפעילויות, לקבל עליהן מידע מפורט מהצוות, ולרכוש כלים חשובים לאושר המשפחתי שילוו אתכם בהמשך הדרך.