אימון/NLP/מנטורינג

לכל אדם יש את כל המשאבים

 כדי להשיג את כל מטרותיו

השיטה לפריצת דרך בחיים

הפעל וידאו

אהבה עצמית - היא המפתח!

הפעל וידאו

נוסחה ליצירת שינוי בחיים

הפעל וידאו

10 גורמים לחיים מאושרים

הפעל וידאו

10 כללים לזוגיות מאושרת

הפעל וידאו

איך להשלים עם העבר, ליהנות מהווה ולבנות את העתיד

הפעל וידאו

שיטת אימון והנחיה ייחודית

שיטת עבר-הווה-עתיד שפותחה ע"י גיא שטולץ, מתבססת על ניסיונו המקצועי והתהליכי הנחייה עוצמתיים שעבר בעצמו. התמחויות באימון למערכות יחסים, אימון לתודעת אושר וחוסן נפשי, כלים ומיומנויות של NLP Master ואימון ביוגרפי רוחני, הם אלה שמעניקים עומק לתהליך, מאפשרים התמרה ומביאים את האנשים לשינוי משמעותי ולתוצאות הרצויות. בבסיס השיטה עומדת היכולת שלנו לאהוב את עצמנו.

1

עבר

ברוכים הבאים לעבר! איזה כיף!

זיכרונות, ילדות, צבא, שטויות שעשינו, בורות בהם נפלנו, מסעות שעברנו, הישגים שהשגנו! כל זה נכון – אך זה הוא הקצה של הקרחון! מה שמסתתר מתחת לפני השטח, הם דפוסי החשיבה שלנו, שהובילו אותנו עד היום. דפוסי חשיבה אלה – האמונות שלנו, שסיגלנו לעצמנו בילדות וחיזקנו אותם במהלך הדרך הם המצפן שלנו היום – לטוב ולרע. כל מה שנחשוב על עצמנו, איך שנתנהג מול אחרים, רגשות שנרגיש והישגים שנשיג – כל אלה תוצר ישיר של האמונות שלנו. הם אלה שעזרו לנו "לשרוד" בתקופות ההן והיה לנו אף רווח מהן. אך בסופו של דבר הן מגבילות אותנו מלהתקדם בחיים, מלעלות לרמה הבאה שלנו. כאשר נדע להשתחרר מהאמונות המגבילות אותנו, "אני לא שווה", אני פחות טוב", "אני לא מספיק טובה" ועוד, נחזק את האמונות המקדמות "אני שווה", "אני טוב כמו שאני", "אני מוצלחת" ועוד, ונתחבר למי שאנחנו באמת, לעוצמות והחוזקות שלנו, נוכל לחיות בשלום ובאושר אמיתי בהווה!

2

הווה

ברוכים הבאים להווה! איזה כיף!

אחרי ששחררנו את עצמנו מכבלי העבר, בואו נלמד מה גורם לנו להיות מאושרים – מה הם הגורמים שמגדירים אושר ומה הם אלה שמגבירים אותו. סך הכל 12 גורמים, מבוססי מחקרים, מראים לנו במה חשוב שנתמקד בחיים ונתאים אותם לכל אחד אישית. אחד הגורמים החשובים ביותר לאושר הוא אהבה עצמית! רק כאשר נדע לאהוב את עצמנו, נוכל לאפשר לאחרים לאהוב אותנו, וכן נוכל לאהוב יותר את האחר, כי כבר יש לנו את המודל אהבה מה היא. כדי לאהוב את עצמנו באמת נצטרך לעבור מסע של העצמה: מהכרה עצמית – להכיר בנו חלקים שלא הכרנו, שהיו "רדומים" ובלתי נראים בתת-המודע שנו, דרך הבנה עצמית – בשביל מה יש בי את כל הטוב הזה, מה היעוד שלי, לקבלה עצמית – נלמד לקבל את עצמנו כפי שאנחנו, על כל פגמינו. רק אז נגיע לאהבה עצמית, שתאפשר לנו הערכה עצמית אמיתית ותעניק לנו את הביטחון העצמי הכל כך חשוב לנו. במקביל, נלמד איך להגיב נכון לסיטואציות מאתגרות בחיי היום-יום. נלמד להבין שלא הכל תלוי בנו, לא הכל בשליטתנו. אך כל מה שכן נוכל לעשות – נעשה מבחירה מודעת!

3

עתיד

ברוכים הבאים לעתיד! איזה כיף! 

אחרי ששחררנו את עצמנו מכבלי העבר, הבנו מה גורם לנו לאושר ולמדנו לאהוב את עצמנו, זה הזמן לחלום, להציב מטרות ויעדים, לבנות תכניות ולהתחיל ליישם את כל הכלים שקיבלנו עד כאן. לעיתים אנחנו חוזרים אחורה, לדפוסים הישנים – לא להיבהל, זה חלק לגיטימי מתהליך השינוי שאנחנו עוברים בדרך. לקבל את עצמנו בחמלה ואהבה כבר אמרנו?! אז איך עושים שינוי בחיים הלכה למעשה, מגיעים למטרות ומגשימים חלומות? נתחבר שוב לכל החוזקות והעוצמות שלנו, נחקור את התחום והנושא בו רוצים את השינוי, נלמד מאחרים ונבחר מי המודל לחיקוי שלנו ואז נלך ליישם על פי הנוסחה שלנו לעשיית שינוי בחיים: רצון עז + החלטה אמיצה + צעד ראשון קטן + התמדה לאורך זמן. כל מרכיב בנוסחה הוא עבודה שנצטרך לעשות ומאמץ שנצטרך להשקיע, האם זה מבטיח שנגיע לתוצאה הרצויה? אז זהו שכן! כי הנחת העבודה הידועה והמוכחת מחקרית היא, שלכל אחד מאתנו יש את כל המשאבים הנדרשים, כדי להשיג את כל המטרות שהצבנו לעצמנו. אז קדימה ובהצלחה!